Všetky kategórie
ENEN
nedefinované
O nás

Coace Chemical Company Limited

Coace Chemical Co., Ltd. je miestny súkromný podnik v Xiamen, Čína. Podnik, ktorý sa od roku 2009 špecializuje na plastové kompatibilizátory a spevňovacie činidlá. Národný high-tech podnik integrujúci výskum a vývoj, výrobu a predaj polymérnych materiálov. Coace dodržiava obchodnú filozofiu „stabilná kvalita, sofistikovanosť, globalizácia“, aby slúžil trhu.

Coace vlastní 50,000 100 štvorcových metrov plochy s takmer 20 zamestnancami vrátane 20,000 pracovníkov technického výskumu a vývoja a je vybavená plne automatizovaným závodom na zabezpečenie konzistentnej kvality materiálov a bezpečného pracovného prostredia pre zamestnancov. ktoré zabezpečujú ročnú kapacitu desaťtisíc metrických ton, výrobná kapacita dosiahla XNUMX XNUMX ton ročne.

Coace má kompletný systém skladovania a logistického dodávateľského reťazca v Číne s kanceláriami a skladmi v Jiangsu, Šanghaji, Zhejiang, Chongqing a Guangdong. A v roku 2017 sa otvorili zámorské trhy, ktoré pokrývajú viac ako 20 krajín.

S poslaním „pretvárať novú hodnotu materiálov“ Coace pokračuje v investíciách do výskumu a vývoja, získal desiatky rôznych patentových certifikátov, produkty pokrývajú kompatibilizéry, tvrdidlá, funkčné prísady a ďalšie oblasti, postupne prešli národnou, Európskou úniou a americká certifikácia. A medzi hlavných zákazníkov patria známe medzinárodné a domáce podniky, ako sú CGN, NewTechWook, Taiwan Heyang, Turecko ZIRVE Company, Južná Kórea KOCH Company atď. Výrobky sa vyvážajú do viac ako tuctu krajín v Európe, Amerike a juhovýchodnej Ázii .

Prečo zvoliť nás

Náš vynikajúci tím je vždy pripravený byť súčasťou vašej spolupráce, kvalita je našou základnou hodnotou.

20

Vedecko-výskumní pracovníci poskytujú profesionálne riešenia

12000

Výrobný priestor spracovateľského závodu

220

Spolupracujúci zákazníci

100

Počet výsledkov projektového výskumu

HISTÓRIA SPOLOČNOSTI

2009 01
2009

Bol založený zakladajúci tím Coace

2013 02
2013

Založená továreň Coace a experimentálne centrum výskumu a vývoja

2016 03
2016

Spolupracuje s univerzitami a nadáciou kancelárie a skladu

Naša továreň

Coace certifikáty

c1
c2
c3
c4
c5
c6
c7
c8
c9
c10